sobota, 20 grudnia 2014

Poszukiwany, Poszukiwana.W związki ze wzrastającą liczbą odwiedzin w naszym serwisie, nadchodzi czas, w którym musimy podjąć odpowiednie, że tak się spacerowo wyrażę, kroki.

Materiałów do zamieszczenia dla was na blogu jest coraz więcej, rąk do pracy już nie tak wiele. Poszukujemy więc osób chętnych do pomocy (zarówno epizodycznej, jak i stałej), czyli copywritera / postwritera, ewentualnie moderatora forum. Osoba ta zajmowała by się na początek pisaniem postów - niekoniecznie dotyczących konkretnych tytułów, które goszczą na naszych łamach od dłuższego czasu. Takie posty mogą dotyczyć nowinek ze świata gier, ciekawostek (niekoniecznie przyrodniczych), ale również oczywiście być poradnikami / solucjami / taktykami, opisywać konkretne zagadnienia w grze i podobnymi, pomocnymi materiałami dla społeczności PGN (Polskich Graczy  Nałogowych) ; )

Zbudujmy razem to miejsce, tak by stało się dobrym serwisem pomagającym Graczom. Tak więc jesteśmy otwarci na współpracę stałą, jak i tzw. "pojedyncze strzały". Jeśli więc masz tylko pomysł na jakiś nawet krótki, ale treściwy opis dot. Twojej ulubionej gry - nie krępuj się, tylko pisz ! Zamieścimy go wedle uznania pod Twoim nazwiskiem, lub dowolnym pseudo / nickiem, pod jakim jesteś, lub chcesz być najbardziej znany np. w grze, w którą grasz.

Myślę, że jest do niezła okazja, by się sprawdzić, nauczyć wspólnie czegoś nowego, poznać ciekawych ludzi i przy okazji zostać uwiecznionym na dobre w przepastnych przestrzeniach Internetu ;)

Jeśli więc jesteś osobą zainteresowaną tematem, napisz do nas na neurotower(at)gmail.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz