wtorek, 16 grudnia 2014

Oficjalne zasady Gildii jakiegry.pl w grze Might and Magic Heroes Online

Zasady Gildii Miłośników (tiaa... ;)) serwisu jakiegry.pl w grze Might and Magic Heroes Online (jakiegry_kropka_pl):

  • Jeśli chcesz się przyłączyć, napisz wiadomość, lub zagadaj na priv do kogoś z nas: NecroTroop, Dragoneli,MostBlack, Lucky26
  • Członkiem Gildii może zostać każdy gracz Heroes Online, pod warunkiem, że posiada minimum 15 poziom ! i nie został on ogłoszony banitą (kimś, kto przegiął pałę w jakikolwiek sposób, potocznie rzecz ujmując). Taki stan rzeczy będzie utrzymywać się przez pewien czas.
  • Nie odrzucamy osób na niższych poziomach po podniesieniu wymagań levelowych, chyba, że delikwent będzie się wyraźnie "ociągać", nie będzie chciał współpracować, ani pomagać pozostałym członkom Gildii.
  • Gildia służy: Dobrej zabawie, wspólnej grze, pomocy w bitwach, organizowaniu wypraw, pomocy informacyjnej.
  • Używajcie czatu ! Większość pytań można tam zadać (np. nie są prywatnymi pytania o to co jak zrobić w grze, pytania o misje, czy prośby o pomoc w walce, chyba, że chcecie ją wykonać z konkretną osobą) Uprasza się więc wszystkich, by korzystali chodź od czasu do czasu z czatu i uczestniczyli w rozmowach na nim prowadzonych. Nie ma ograniczeń co do tematów, bo nikt nas nie moderuje (mam nadzieję ;)). Jest jednak jedna zasada odnośnie wypowiedzi: Nie używamy słów i zwrotów potocznie uznanych za wulgarne !
  • Wyższe rangi niż "członek" przydzielane są za aktywność i zaangażowanie.
  • Forum gildii należy do wszystkich Członków Gildii i to jak wiele dodatkowego funu nam przyniesie - zależy tylko od nas. Dodatkowo istotne jest, by każdy Członek Gildii zarejestrował się tam, ponieważ będziemy tam umieszczać ważne informacje i ogłoszenia dot. Gildii.
  • Baner, który widzicie obok nie jest godłem Gildyjnym. Musiałem po prostu coś tu wstawić, żeby nie było pusto ; ) Jeśli jednak ktoś z was ma ukryte talenty graficzne i chęci, może zasłużyć się po wsze czasy i okryć honorem i chwałą tworząc oficjalny banner Gildii ; )
  • Cokolwiek przyjdzie mi, lub wam do głowy odnośnie ewentualnych informacji, które powinny się tu znaleźć - pod warunkiem, że będzie to sensowne - znajdzie się tu. Post ten, będzie natomiast dostępny publicznie cały czas, jako informacja ogólna na temat naszej Gildii. Nowych, możecie więc odsyłać na tę stronę (wrzucę niedługo linka w widocznym miejscu).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz